İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI

Bayramlarımız, halkımızın birlik ve beraberliğine, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın geliştirilmesine vesile olan, ortak değerlerimiz çerçevesinde, insanlarımızı birbirine yaklaştıran müstesna günlerdir.

Bu bağlamda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 93. yılını kutladık. 28 Ekim 2016 günü saat 12:00 da Kaymakamlıkve Belediye Başkanlığı çelenkleri koyularak 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İsmail KIZILKAYA yaptı.

29 Ekim 2016 günü Kaymakamımız ve protokol yerini aldıktan sonra tören programı arz edildi. Kaymakamımız halkın ve öğrencilerin bayramını kutladılar. Saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Aksu ÇPL Matematik Öğretmeni İlyas ATİLA Cumhurbaşkanımızın bayram mesajını okudu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Kaymakamımız yaptı. Ardından günün anlam ve önemini belirten şiirler okundu. İlçemizde resim, şiir, kompozisyonda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Programın sunuculuğunu ÇPL Matematik Öğretmeni İlyas ATİLA yaptı.